KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7953104
nr 795 3104
Träsnitt
Japan, 1700-tal. Lekande barn, 35 x 24
Utrop:
1.500 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 december 2012
kl 19:19:08
3/12 18:11:24
300 kr
3/12 19:14:08